• Slide-6
Facebook

O nás

Prežite svoju vysnívanú svadbu v Château Béla!

Dokonalé miesto na rozprávkovú svadbu princa a princeznej môžete zažiť, ak si vyberiete kaštieľ Château Béla. Dedinka Belá, kde sa toto unikátne dedičstvo nachádza, je neďaleko Štúrova. Romantický hotel ponúka zamilovaným párom čarovné priestory a servis pre ten najkraší deň.

Prostredie, v ktorom kaštieľ leží, kostolík a krásne vyzdobené priestory hotela už očarili mnoho neviest a ženíchov. Môžete si vybrať z niekoľkých miestností, či uprednostňujete barokový štýl veľkolepej Orangerie, obrovský priestor Hala Belá alebo príjemnú miestnosť Salon d´Or s neskutočným výhľadom na romantický park.  Jemne zariadené izby Hotela Château Béla si môžete prenajať až pre 100 hostí, stravovanie a priestor až pre 300 hostí. 

Vyberte si salón podľa Vašej potreby na svadbu, využite letnú terasu či romantické záhrady kaštieľa, a la cart večeru, obrad úradný či obrad v kostolíku, všetky Vaše požiadavky Vám splníme k Vašej nadmernej spokojnosti.

Vaši hostia budú určite očarení z kulinárskych špecialít a vín z našich pivníc! Taktiež ponúkame exluzívny prenájom všetkým priestorov a areálov patriacich Château Béla.

Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.